بعد از گذشت سه سال تحقیق ونوآوری، نسل جدید مبدل های DC/DC مورنسان سری R3 با ولتاژ ورودی ثابت ، تاکیدی هستند بر توسعه ضریب اطمینان سیستم ها ، تکنولوژی نوآورانه و تکنولوژی تولید اتوماسیونی.

 1. ارائه ثبات بیشتر در عملکرد و ضریب اطمینان بالاتر با اتخاذ فناوری مجتمع سازی

سری R3 مورنسان از آیسی  ، به جای مبدل Royer و مدار پوش پول استفاده کرده است که بدین وسیله ثبات در عملکرد و حساسیت کمتر به طبیعت گسسته دستگاه را تضمین می نماید. این طراحی معایب ذاتی مدار Royer شامل محدودیت های دو طرفه و نا هماهنگی بین عمکرد را حل می کند ، که همه اینها به دلیل محافظت دایمی در برابر اتصال کوتاه ، بار خازنی بزرگتر  و یکپارچگی مدارات می باشند.

الف)  تمامی سری ها از محافظت دایمی در برابر اتصال کوتاه برخوردار هستند.  . هر چند تمام سری های جدید مورنسان با ولتاژ ورودی ۵V/12V/15V/24VDC ، محافظت دایمی در برابر اتصال کوتاه را ارائه می دهند، اکثر مبدلهای DC/DC با ولتاژ ورودی ثابت در صنایع از محافظت دایمی در برابر اتصال کوتاه برخوردار نیستند.  محافظت دایمی در برابر اتصال کوتاه خروجی به طور چشمگیری از واکنش های زنجیره ای منبع تغذیه طبقه جلویی که از منبع تغذیه طبقه پشتی به وجود آمده است جلوگیری کرده که بدین ترتیب از خرابی دستگاه پیشگیری می کند و در نتیجه باعث افزایش ضریب اطمینان سیستم خواهد شد.

ب) بار خازنی بزرگتر است. سری R3  به طور چشمگیری ظرفیت بار خازنی را بهینه کرده و میتواند در حالت CC ( مد جریان دایم ) ، شروع به کار کند ، که در نتیجه تناقض بین محافظت دایم در برابر اتصال کوتاه و ظرفیت بار خازنی را در صنایع حل خواهد نمود. برای مثال ، سری R3 با خروجی ۵VDC و بعد، حداکثر آن. بار خازنی از ۲۲۰uF تا ۲۴۰۰uF افزایش می یابد.

ج) دستگاه ها مجتمع سازی شده اند. سری جدید R3 بر پایه مدارات مجتمع طراحی و ساخته شده اند که این به کاهش المان ها تا ۴۰ % کمک کرده که MBTF را طولانی تر کرده و ضریب اطمینان را افزایش می دهد.

 1. سازگاری و عملکرد عالی برای مشتریان ارزشمندتر است

الف) پکیج ها با نمونه های قبلی سازگار هستند. سری R3 مورن سان به گونه ای طراحی شده که مبدل های قبلی هم در پین و هم در پکیج مطابقت دارند. این به آن معنی است که مشتریان به تغییر در طراحی PCB نیاز نخواهند داشت.

ب) راندمان بالا با بار کم . در سری R3 راندمان برجسته شده است.  مبدل ها با خروجی ۵VDC نه تنها راندمان را به بیش از ۸۲ %  در بار کامل می رسانند ( ۱۰۰ % بار ) ، بلکه راندمان به بیش از ۷۵ % در بار کم ( ۱۰ % بار ) خواهد رسید که بدین وسیله مشکل افزایش دمای سیستم با بار کم را حل خواهد نمود.

ج) تحقق جریان بدون بار کمتر. سری جدید R3 توان مصرفی بدون بار را بیشتر کاهش داده و جریان بدون بار را تا ۵mA کاهش می دهند که بالخصوص برای تجهیزات ذخیره کننده انرژی مثل تجهیزات پرتابل مناسب هستند.

د) قیمت ها مقرون به صرفه تر و رقاقبتی تر هستند . قیمت های سری جدید R3 در مقایسه با سری های قبلی مقرون به صرفه تر و رقابتی تر هستند.

۳) پکیج های متنوع و تحمل ولتاژ ها با آخرین استاندارد UL62368 یکسو شده اند.

الف) سری R3 مطابق با آخرین گواهی نامه UL طراحی و ساخته شده اند. و با استانداردهای UL62368 و EN62368 یکسو هستند.

ب) مبدل های رگوله و غیر رگوله با ارائه ولتاژ ایزولاسیون ۱۵۰۰VDC و ۳۰۰۰VDC

ج) پکیج های SIP، SMD و DIP

د) سری IB-S-W75R3 در پکیج SIP4 ارائه شده که دارای نویز و ریپل کم و رگولاسیون بار کم می باشند

 

با تکیه بر سالها تجربه عملی و توسعه ، سری R3 مورنسان تکنولوژی ولتاژ ورودی ثابت را توسعه می دهد و در حال حاضر  مبدلهای ارائه شده در بازار دارای ولتاژ ورودی ۵VDC خروجی های ۳.۳V، ۵V، ۹V، ۱۲V، ۱۵V و ۲۴VDC می باشند. این مبدل ها به طور کامل در انبار شرکت موجود بوده و بمانند همیشه  با کمترین زمان تحویل و بهترین کیفیت ارائه می شوند. لازم به ذکر است ولتاژ های ورودی دیگر نیز به زودی به بازار ارائه خواهند شد.

ویژگی ها:

 • راندمان با بار کامل تا ۸۵%
 • راندمان با بار کم تا ۷۵%
 • طراحی پکیج و پین ها با استاندارد بین المللی
 • سازگاری عالی
 • بار خازنی تا ۲۴۰۰uF
 • ولتاژ ایزولاسیون : ۱۵۰۰VDC / 3000VDC
 • برخورداری از محافظت دایمی در برابر اتصال کوتاه برای تمامی سری ها
 • جریان بدون بار کم ۵mA
 • دارای استانداردهای UL62368 و EN62368

 

 

 

 

 

 

 

 ‘>

درباره مدیر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *