شرکت MORNSUN با بیش از 17 سال تجربه به یکی از تولید کننده های بزرگ ماژولهای منابع تغذیه در چین تبدیل شده است .
محصولات اصلی MORNSUN شامل مبدلهای AC/DC ، مبدلهای DC/DC ، درایور IGBT ، درایور LED ، تقویت کننده های ایزوله و ماژولهای انتقال دیتا می باشد .
بسیاری از محصولات دارای تاییدیه از CE , CB , CSA ,UL میباشند . شرکت MORNSUN استانداردهای ISO4001 , TS16949 , ISO9001:2008 , OASMS18001 را داشته و از آن در بین 500 شرکت بزرگ دنیا به جهت کیفیت محصولات تقدیر شده است.
شرکت MORNSUN بعنوان پیشگام و رهبر تولید کنندگان ماژولهای منابع تغذیه کم توان در چین دارای بیش از 400 اختراع ثبت شده جهانی است و شبکه توزیع محصولات آن در بیش از 40 کشور دنیا در حال ارانه خدمات به مشتریان هستند.
شرکت متین الکترونیک طراح با تجربه ای بالغ بر 10 سال، بعنوان نماینده رسمی MORNSUN در ایران مفتخر است تولیدات این شرکت را با بهترین خدمات، سریعترین زمان و با بهترین قیمت به شما مشتریان عزیز ارائه نماید.
 
محصولات :
 
  • مبدلهای DC / DC :
شرکت MORNSUN محصولات گسترده ای در مبدلهای DC to DC دارد . شما قدرت انتخاب در زمینه پکیج ، ولتاژ ورودی ، ولتاژ خروجی و ویژگیهای خاص دارید .
مبدلهای DC to DC شرکت MORNSUN از توان 1 تا 200 وات در پکیجهای SIP , DIP , SMD , DIN RAIL ارائه میشود .
این مبدلهای برای استفاده در کنترلرهای صنعتی ، سیستمهای حمل و نقل ریلی ، صنعت ارتباطات ، ساختمانهای هوشمند و الکترونیک خودرو و.... بسیار مناسب میباشد .
 
  • مبدلهای AC / DC : 
مبدلهای AC to DC شرکت MORNSUN تا توان 240 وات ساخته میشود . این محصول دارای پکیجهای DIP , SIP , DIN RAIL و با ولتاژ ورودیهای مختلف و خروجیهای مختلف  و حفاظتهای کامل میباشد .
ابعاد این منابع تغذیه کوچک بوده و دارای قابلیت اطمینان بالا ، رنجهای متنوع دما و رطوبت میباشند که میتوانند نیازهای شما را تامین کنند .
 
  • ماژولهای Data Transceiver
در این ماژولهای مبدل CAN / RS485 / RS232   قسمت مبدل ایزوله و منبع تغذیه ایزوله داخل یک ماژول تعبیه شده است که میتواند طراحی و تولید شما را آسان کند . این ماژولها در ابعاد کوچک ساخته شده اند. مصرف کم انرژی و قابلیت اطمینان بالا باعث شده است آنها در محیطهای صنعتی مورد استفاده قرار گیرند .